10/01/2019

Το Αρχείο του Τμήματος Αρχιτεκτόνων του Πανεπιστημίου Πατρών δημιουργείται με την ευκαιρία της επετείου των 20 χρόνων λειτουργίας του το 2019.
Το αρχείο δομείται ως πραγματικός και διαδικτυακός τόπος τεκμηρίωσης, διασύνδεσης και προβολής της αρχιτεκτονικής και της παιδαγωγικής της, της έρευνας και του έργου των ανθρώπων του Τμήματος Αρχιτεκτόνων Πανεπιστημίου Πατρών καθώς και των δράσεων, της ζωής, εντός και εκτός αυτού.

Ανοικτή πρόσκληση: Κτίζουμε την ιστορία μας!
Όλα τα μέλη της κοινότητας του ΤΑΜΠΠ -απόφοιτοι και φοιτητές, διδακτικό-ερευνητικό και διοικητικό προσωπικό- καλούνται να συνεισφέρουν στο υπό κατασκευήν Aρχείο του Τμήματος.
Πρώτο βήμα είναι η δημιουργία ενός δικτύου επικοινωνίας με βάση τα στοιχεία που θα αποσταλούν σε στον παρακάτω σύνδεσμο.

OPEN CALL FORM

Για πληροφορίες σχετικά με το Αρχείο ΤΑΜΠΠ πατήστε εδώ.